W Mortal Kombat X mogą pojawić się postacie z innych uniwersów

Mortal Kombat X to kolejna odsłona słynnej serii bijatyk. Za najnowszą część Mortal Kombat odpowiedzialne jest  NetherRealmStudios, czyli ta sama ekipa, która reaktywowała cykl w 2011 roku.

Wszyscy mają nadzieję, że kolejna odsłona serii pokaże możliwości konsol nowej generacji.

Od dawna wiadomo, że pojawianie się w bijatykach postaci z innych uniwersów jest bardzo popularne i lubiane przez graczy. Za przykład można wziąć pojawienie się Yody i Dartha Vader w jednej z odsłon Soul Calibur, czy też gościnny występ Freddiego Krugera i Kratosa właśnie w ostatniej części Mortal Kombat. Ed Boon również uważa, że to bardzo dobra inicjatywa, ale od początku zapowiada, że w najnowszej części serii tacy gości nie będą dostępni od początku gry.

Oznacza to, że na dodatkowe postacie będzie trzeba poczekać, ponieważ będą one dostępne jakiś czas po premierze gry. Ed Boon odniósł się także do tego, że skoro w Injustice: Gods Among Us pojawił się Scorpion, to raczej nie ma co się spodziewać, że w Mortal Kombat X pojawią się postacie z uniwersum DC Comics. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nikt raczej nie marzy, aby pozbawić głowy Supermana, czy też Batmana. Wszyscy doskonale wiemy, że seria Mortal Kombat znana jest z brutalnych wykończeń nazywanych Fatalities. Miejmy jednak nadzieję, że twórcy zaoferują ciekawe i znane postacie.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

[dzięki- GameInformer]

More from Mikołaj Ciesielski

Lords of the Fallen GOTY zadebiutuje już 26 czerwca

Lords of the Fallen to gra z gatunku action- RPG, za którą...
Read More