W marcu otrzymamy wyjątkowy dodatek DLC do Driveclub

Driveclub w marcu może otrzymać kolejne, bardzo ważne i interesujące rozszerzenie DLC, o czym twórcy poinformowali na Twitterze.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Evolution Studios pracują nad kolejną, ich zdaniem wyjątkową aktualizacją DLC dla gry Driveclub. Paul Rustchynksy, producent gry, na swoim oficjalnym Twitterze poinformował o marcowych planach wspierania tego projektu.

Na ten wiadomo, o czym mowa, ale są przesłanki ku temu, aby w Driveclub ostatecznie pojawiły się efektowne powtórki. Co więcej, nadal czekamy na udostępnienie większej ilości samochodów, w tym z Japonii. Na liście życzeń są jeszcze samochody ze Stanów Zjednoczonych oraz nowe trasy.

Producent gry nadal nie jest w stanie określić, kiedy dokładnie na rynku pojawi się wersja testowa dla PlayStation Plus. Wszyscy Ci, którzy mieli chęć zagrać w ten tytuł, z pewnością zakupili pełną wersję gry. Należy więc zadać sobie pytanie, czy ktokolwiek jeszcze jest zainteresowany bezpłatną wersją (okrojoną) na PlayStation Plus?

Czekamy zatem na rozwój sytuacji i kolejne informacje na temat marcowych dodatków. Miejmy nadzieję, że twórcy udostępnią kolejne samochody, trasy, a może jakieś nowe tryby zabawy?

Driveclub jest dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Gra zebrała dobre oceny w mediach, jej średnia na serwisie Metacritic to 71 punktów.

Post użytkownika Driveclub.

 

Tags from the story
, , , , , , , ,
Written By
More from Patryk

Nowa odsłona Tony Hawk’s pojawi się na PlayStation 4

Na targach CES 2015 potwierdzono pojawienie się kolejnej odsłony serii Tony Hawk’s...
Read More