W które gry z PlayStation 2 chcielibyście zagrać na PlayStation 4?

Przedstawiciele firmy Sony na Twitterze otwarcie pytają graczy, w jakie gry z epoki PlayStation 2 chcieliby zagrać w ramach wstecznej kompatybilności na konsoli PlayStation 4. Ja w Silent Hill 2, a Wy?

Wsteczna kompatybilność na konsoli PlayStation 4 będzie dotyczyła niebawem również gier z konsoli PlayStation 2. I dobrze, bowiem Sony ma ogromną i interesującą bibliotekę klasycznych gier na swojej starszej konsoli. Na Twitterze korporacja zdecydowała się podpytać fanów, w jakie gry najchętniej zagraliby w ramach wstecznej kompatybilności?

Sony XDEV zapytało na swoim Twitterze jakie gry z PlayStation 2 chcielibyśmy zobaczyć i odpowiedzi posypały się natychmiastowo. Na odpowiedzi nie trzeba był długo czekać, bo fani są zainteresowani tym tematem. Każdy z komentujących wymieniał sporą ilość gier, no i pojawiły się tytuły takie jak WRC: Rally Evolved zaproponowane przez Paula Rustchynskiego czy SOCOM II: U.S. Navy SEALs od fanowskiego profilu serii.

Moim zdaniem do najciekawszych gier z epoki PlayStation 2, których brakuje mi dzisiaj na konsoli PlayStation 4 są następujące tytuły:

  • Silent Hill 2 i Silent Hill 3,
  • Resident Evil: Code Veronica X,
  • Onimusha (seria),
  • Jack & Daxter,
  • Burnout,
  • SSX 3,
  • Legacy of Kain: Soul Reaver 2.

Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się konkretne informacje na temat gier z PlayStation 2 obsługiwanych na nowej konsoli Sony. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat i które gry, chcielibyście otrzymać w wersjach cyfrowych na PlayStation 4?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=21s45Yel5VM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=qx7MtNtPwjQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=s3mddCo00rk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Długofalowy plan Electronic Arts dotyczący gier z serii Star Wars potwierdzony

Mało Wam Star Wars Battlefront? Gra studia DICE to dopiero początek ekspansji...
Read More