W Driveclub dostępnych będzie 25 unikalnych tras

DriveClub jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów przez posiadaczy PlayStation 4. Twórcy co jakiś czas dostarczają nam nowe materiały i informacje. Tym razem ujawnili ilość tras i torów, po których przyjdzie nam się ścigać w ich najnowszej produkcji.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

Twórcy gry, czyli Evolution Studios, zapowiedzieli, że w DriveClub pojawi się 25 unikalnych tras. Będą one umieszczone w pięciu następujących krajach: Chile, Kanada, Indie, Norwegia oraz Wielka Brytania. W każdym kraju do dyspozycji będą dwa wyścigi Point to Point i Road Circuits oraz jeden Race Track, który rozgrywany będzie na torze wyścigowym. Jeśli, to dla Was mało, to Evolution Studios zapowiada, że w sumie w grze znajdzie się 55 torów, na których przyjdzie nam się ścigać.

Więc jak z 25 tras otrzymujemy wspomniane 55? Otóż każdy wyścig Point to Point oraz Road Circuits będzie można przejechać od tyłu, co daje już w sumie 40 tras. Do tego dochodzą tory wyścigowe, (od początku do końca zostały zaprojektowane przez Evolution Studios, więc na razie marzenia o pościganiu się na znanych torach musimy odłożyć na później), które posiadać będą trzy warianty, dzięki czemu uzyskujemy 15 brakujących torów. Zapewne zarówno twórcy gry, jak i Sony z biegiem czasu będą udostępniać różne DLC, dzięki czemu każdy gracz będzie mógł wzbogacić swoja grą i uzyskać nowe trasy.

DriveClub trafi do sprzedaży już 7 października tego roku i będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe informacje na temat Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare jest kolejną odsłoną jednego z najpopularniejszych cyklów...
Read More