W Biedronce kolejna wyprzedaż gier na konsolę Xbox 360 i PlayStation 3

Sieci sklepów Biedronka często organizują bardzo ciekawe promocje na gry wideo, szczególnie konsolowe. Zbliża się kolejna, świetna oferta dla użytkowników Xboksa 360 i PlayStation 3.

Na łamach bloga Projekt Konsola często pisałem o wszelakich promocjach na gry wideo w sieciach sklepów. Bardzo pozytywnie zaskakuje w ostatnich miesiącach Biedronka, która co jakiś czas zamieszcza w swojej ofercie gry na PlayStation 3 bądź też Xboksa 360. Dziś chciałem poinformować Was właśnie o jednej z takich promocji na gry przeznaczone właśnie dla użytkowników konsoli Microsoftu oraz Sony.

Oto wstępna lista gier, które niebawem znajdziecie w Biedronce:

  • Deadfall Adventures Xbox 360
  • Rambo The Video Game Xbox 360
  • Rambo The Video Game Move PS3
  • Just Dance 2014 Classics Xbox 360
  • Your Shape Fitness Evolved Xbox 360
  • Rabbids Invasion Xbox 360
  • Motion Sport Classics Xbox 360

Oferta na gry PlayStation 3 oraz Xboksa 360 będzie aktualna od 9 listopada. Warto zatem odłożyć nieco gotówki, a dokładniej 39,99 złotego, aby zakupić którąś z tych gier. W zestawieniu znajdują się całkiem interesujące gry, ot chociażby Deadfall Adventures czy Rambo: The Video Game. Ponadto możecie spodziewać się jeszcze większej liczby gier w wersjach na komputery osobiste.

Jak oceniacie powyższą listę gier z Biedronki? Wybierzecie się do sklepu po któryś z tytułów czy czekacie na świąteczne promocje?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=TUejtJwPdqs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4kDa04hAHNM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56307f59afdd55437cd69fba”]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – zobacz Robina i Catwoman w akcji!

Rocksteady opublikowali w sieci trzy nowe screeny z gry Batman: Arkham Knight...
Read More