W bazie danych Steam odnaleziono pozycję Half-Life 3

Wielu graczy, szczególnie pecetowców, od wielu lat oczekuje oficjalnej zapowiedzi gry Half-Life 3 od Valve. Ani widu, ani słychu, ale dziś w sieci pojawiają się sensacyjne informacje na temat gry.

Valve na swojej platformie Steam zamieszcza często wpisy dotyczące przyszłych gier, które znajdą się w sprzedaży. W sieci pojawił się wpis dotyczący właśnie gry Half-Life 3 na PC, która znalazła się w ofercie.

A dokładnie na stronie Steam Database tworzone są wpisy odnośnie wszystkich gier i aplikacji, które ukazują się na platformie Steam. Ostatnie zarejestrowane zmiany udowadniają, że w systemie istnieją strony o nazwie Half Life 3. Ale nie tylko, bowiem w ten sam sposób ”dokopano się” do następujących tytułów zmierzających na PC:

  • Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
  • Final Fantasy VI
  • FlatOut 4
  • Guilty Gear Xrd -SIGN-

Steam Data Base działa w rzeczywistości automatycznie, więc nie ma mowy o żadnej plotce, która została wpuszczona do sieci przez rozmarzonego użytkownika platformy. To że gry pojawiły się na tej liście nie oznacza oczywiście, że zostaną natychmiastowo wydane na rynek. Informacje ze Steam Database często okazywały się dobrymi przewidywaniami, jednak zdarzało się, że opisywały także zawieszone projekty na platformę Valve, jak Halo 3.

Half-Life 3 to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych gier w branży. Tytuł dla Valve jest niezwykle istotny, ale firma raczej nie kwapi się z ogłoszeniem jego produkcji. Oczekiwania graczy są tak ogromne, że studio, które nie oszukujmy się, nie zajmuje się już zawodowo robieniem gier wideo mogłoby im podołać. Warto jednak śledzić sytuację i może się doczekamy, jak w przypadku remake’u Final Fantasy VII.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Half-Life to gra komputerowa z gatunku first-person shooter stworzona przez Valve Corporation. Wydana w 1998 roku przez Sierra Studios na platformę Microsoft Windows gra stanowiła debiutancki produkt Valve oraz pierwszą część z serii gier uniwersum Half-Life. W 2001 roku gra została wydana także na PlayStation 2.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=UKA7JkV51Jw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5655a559b8db3ddc5e7579c4″]

Written By
More from Patryk

Demo gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a już 29 września na PlayStation 4

Studio Naughty Dog zapowiedziało wersję demonstracyjną gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na...
Read More