W Assassin’s Creed Unity sami wybierzemy sposób, w jakim wykonamy misję

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona znanej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Unity będzie pierwszą, prawdziwie next- genową częścią cyklu. Do sieci trafił materiał, który zapewnia graczy, iż będą oni posiadać dużą swobodę podczas wykonywania misji.

Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Assassin’s Creed Unity zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się raz po raz przypomnieć o swojej produkcji. Najnowszy materiał, w którym rolę narratora pełni Alex Amancio, czyli dyrektor kreatywny Unity ma na celu pokazanie graczom, iż podczas misji Black Box swoboda ich działanie będzie niemal nieograniczona. Rzućcie okiem, bo to na pewno coś nowego dla całej serii.

Misję Black Box nie będą ograniczały graczy w żaden sposób. Na początku owego zadania gracz otrzyma jedynie cel, który musi wykonać, aby wyzwanie zakończyło się sukcesem. Reszta leży już w naszych rękach, a ograniczać ma nas jedynie sprzęt przez nas posiadany oraz umiejętności Arno, które w danym momencie będzie posiadał. Miejmy nadzieję, że po premierze gry misję Black Box będą działały tak jak należy, a znając wyobraźnie graczy, możemy być pewni, że do sieci trafi wiele filmików, pokazujących, iż daną misję da się wykonać na wiele sposobów.

Assassin’s Creed Unity zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 13 listopada tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy trailer Contrast na Xboksa One

Contrast jest grą łączącą elementy platformowe oraz logiczne. Rozgrywka polega na tym, że...
Read More