W 2016 roku seria Battlefield wróci do korzeni

Battlefield to jedna z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin akcji. W przyszłym roku ukaże się policyjna odsłona cyklu, jednakże twórcy zapowiadają, że kolejna część będzie powrotem do wojskowych korzeni.

Battlefield to jedna z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin akcji. Czy twórcy podołają wymaganiom graczy w najbliższych latach?

Seria Battlefield to przede wszystkim opowieści o specjalnych oddziałach wojskowych. Jednakże w przyszłym roku do sprzedaży trafi Battlefield Hardline, które traktować będzie o walce policji z przestępcami. Twórcy, a dokładniej Blake Jorgensen, czyli dyrektor finansowy Electronic Arts, zapewnia że kolejna odsłona serii, która ukaże się w 2016 roku powróci do swoich wojskowych korzeni.

To będzie powrót do militarnego stylu. Więcej szczegółów przekażemy wkrótce”- powiedział Blake Jorgensen, dyrektor finansowy Electronic Arts.

Szczegóły na temat kolejnej odsłony Battlefielda możemy spodziewać się po premierze Hardline. Najlepszą okazją ku zaprezentowaniu nowej, militarnej części wydają się być przyszłoroczne targi E3, które standardowo odbędą się w czerwcu. Możliwe jednak, iż twórcy zdecydują się na wcześniejszą prezentację nowej odsłony serii. Pozostaje nam tylko czekać na obiecane informacje.

Warto wspomnieć, iż   Battlefield Hardline zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na marzec 2015 roku.

[dzięki- http://www.vg247.com/2014/11/20/next-battlefield-game-will-be-military-themed/]

Battlefield 4 daje dostęp do czterech klas postaci, czy w piątej odsłonie serii twórcy dorzucą kogoś nowego?
Battlefield 4 daje dostęp do czterech klas postaci, czy w piątej odsłonie serii twórcy dorzucą kogoś nowego?
More from Mikołaj Ciesielski

Until Dawn- nowy materiał przedstawiający animacje twarzy bohaterów

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne...
Read More