Visceral Games chcieliby kontynuować prace nad Battlefield Hardline w przyszłości

Twórcy Battlefield Hardline ze studia Visceral Games wyrażają zainteresowanie pracami nad marką Battlefield w przyszłości, jeżeli Hardline odniesie sukces.

Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!
Nowe oblicze Battlefield to Hardline, czyli opowieść o policjantach i przestępcach z rozbudowanym trybem multi!

Ian Holm ze studia Visceral Games wyraził zainteresowanie pracą nad kolejnymi grami z serii Battlefield, jeżeli tylko Battlefield Hardline odniesie sukces na rynku. Gra pojawi się już na dniach w sprzedaży i wprowadzi szereg nowych rozwiązań, świeżość oraz zupełnie nowe realia do tej popularnej marki.

Producent odpowiedzialny za Battlefield Hardline uważa, że jest mnóstwo ciekawych pomysłów na markę Battlefield. Visceral Games robią inne gry niż DICE, ale jedni i drudzy kochają swoje gry. Holm uważa, że Visceral Games może zająć się Battlefield Hardline, jako oddzielną marką, ale nie tylko.

”Jest jeszcze sporo inicjatyw i pomysłów dotyczących tej marki. Jesteśmy w stanie dużo wycisnąć z Battlefield. Równocześnie cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione, a przecież każdy producent lubi, gdy jego starania są doceniany i chce robić więcej. Uważam, że jako Visceral Games stać nas na wiele więcej w temacie Battlefield.” – Ian Holm, Visceral Games.

Jeżeli tylko producenci Battlefield Hardline w przyszłości otrzymają kolejną szansę pokazania swoich umiejętności, to marka może pójść w bardzo ciekawą stronę. Konkurencyjne Activision od lat korzysta z usług wielu producentów przy produkcjach Call of Duty, dlaczego więc Electronic Art nie miałoby pójść tym tropem?

Battlefield Hardline pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC już z dniem 20 marca tego roku.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/battlefield_hardline/news/visceral_would_like_to_continue_working_on_battlefield_if_hardline_is_a_success.html]


hardline_pk

Written By
More from Patryk

Wielka premiera Lords of the Fallen na komputerach osobistych i konsolach

Dziś wielka premiera długo oczekiwanej gry Lords of the Fallen. Tytuł jest...
Read More