Vido – czy nowy Hitman sprosta naszym wymaganiom?

IO Interactive od dłuższego czasu pracują nad nowym wcieleniem Agenta 47. Najnowszy Hitman to swoisty restart serii i największa gra w historii serii.

Jedną z najciekawszych gier nadchodzących miesięcy będzie z pewnością Hitman na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. IO Interactive pracują nad największą grą w swojej historii. Nowy Hitman będzie grą typu ”sandbox”, czyli akcja będzie toczyć się w otwartym środowisku. Lokacje mają zostać tak zaprojektowane, aby dawać grającym mnóstwo możliwości planowania misji, ale również interakcji z otoczeniem. Dzięki temu każde zlecenie będzie można wypełnić na kilka sposobów, a same miejscówki mogą zostać wykorzystane kilkukrotnie do mniejszych zadań.

W dzisiejszym odcinku Projekt Konsola TV chciałem wypowiedzieć się właśnie na temat najnowszej części serii Hitman, która w przyszłym roku pojawi się na rynku. Model dystrybucji gry rodzi pewne wątpliwości, ale najpewniej otrzymamy wypełniony po brzegi zawartością tytuł w znanym klimacie.

Projekt Konsola TV to nasz oficjalny kanał na serwisie YouTube, prosimy o subskrypcję oraz komentarze. Najnowszy filmik do Waszej dyspozycji poniżej.

 

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=UpqZ32f661o” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Nadchodzące premiery gier (16.02-22.02. 2016)

W tym tygodniu na rynku pojawią się dwie większe produkcje w postaci...
Read More