Video – pierwszy Tomb Raider, czyli narodziny legendarnej Lary Croft

W momencie premiery gry Rise of the Tomb Raider warto sobie przypomnieć, jak seria i kultowa marka się narodziła i zobaczyć, jak pierwszy Tomb Raider wygląda dzisiaj.

Tomb Raider z roku 1996 to pierwsza, autorska gra o przygodach Panny Croft. Producentem gry było studio Core Design a wydawcą Eidos Interactive. Tytuł trafił na pierwsze PlayStation i stał się grą kultową. W okresie premiery gry Rise of the Tomb Raider absolutnie warto sobie przypomnieć pierwszy tytuł z serii Tomb Raider aby zobaczyć, gdzie i w jakim stylu ta wielka marka się rozpoczęła.

Poniżej możecie zobaczyć filmik z moim komentarzem przedstawiający pierwszą, kultową odsłonę Tomb Raider, w które dane było mi wiele lat temu grać na PlayStation. Gra to fenomenalna, aczkolwiek dziś się trochę zestarzała. Jak ją oceniacie po tych wszystkich lata, wyobrażacie sobie branżę gier wideo bez udziału Lary Croft?

Projekt Konsola TV to nasz oficjalny kanał na platformie YouTube. Zapraszamy do subskrybowania, komentowania i śledzenia nas w tym medium.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YwWDReg8cbU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy polską cenę Xbox One i zawartość zestawu

Polski oddział Microsoftu udostępnił informacje na temat premiery Xbox One w naszym...
Read More