Video – Gran Turismo Sport, czyli przedsmak gry Gran Turismo 7?

Gran Turismo Sport to skok Polyphony Digital na rozgrywki wieloosobowe oraz próba zrewolucjonizowania trybu multiplayer w grach wyścigowych. W najnowszych odcinku Projekt Konsola TV opowiadam właśnie o tej grze.

Firma Sony ujawniła na Paris Games Week, że trwają prace nad nową odsłoną Gran Turismo o podtytule Sport. Nie jest to, jak można było się spodziewać, kolejna odsłona serii, a zupełnie nowy tytuł. Zaprezentowano także pierwszy trailer gry Gran Turismo Sport na PlayStation 4, który robi ogromne wrażenie od strony wizualnej, ale to dopiero początek atrakcji.

Nowa odsłona serii odchodzi nieco od schematu, jakie prezentowały poprzednie odsłony serii. Tytuł ma być skierowany głównie do fanów rozgrywek wieloosobowych i udostępni trzy tryby rozgrywki.

Poniższy materiał wideo to podsumowanie wszystkich informacji, jakie znam do tej pory na temat gry Gran Turismo Sport. Projekt Konsola TV to stosunkowo młody przedsięwzięcie i prosimy Was o pomoc oraz subskrypcję.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=OXNKS4bOLtY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

CDP.PL – ponad pięćdziesiąt gier i Wiedźmin: Edycja Rozszerzona za 4.99!

Platforma cdp.pl ogłosiła ciekawą ofertę na nadchodzący okres. W dystrybucji cyfrowej do...
Read More