Video: gramy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – pierwsze wrażenia

Na naszym kanale YouTube pojawił się pierwszy materiał z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain obrazujący pierwsze godziny z obcowania z tym tytułem. Gra przytłacza możliwościami i mnogością dostępnych aktywności.

Wiele lat czekałem na to, aby móc zagrać w piątą, pełnoprawną odsłonę serii Metal Gear Solid. Tytuł zadebiutował już na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 i pecetach, toteż szansę na zagranie w niego mają praktycznie wszyscy. Warto to zrobić, bowiem ta gra przytłacza mnogością misji, zadań pobocznych, genialną mechaniką rozgrywki oraz świetnym klimatem.

Na Projekt Konsola Tv jest już dostępny pierwszy materiał z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Są to pierwsze wrażenia nagrane ”na gorąco” po przegraniu kilku godzin w ten wspaniały tytuł. Przypominam również, że nasz kanał to stosunkowo młode przedsięwzięcie i prosimy o Wasze wsparcie oraz Waszą subskrypcję.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=yV4GurnVxkU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55f27bbf9a7f97711d9f2e4e”]

Written By
More from Patryk

Diablo III – z okazji urodzin gry aktywny jest bardzo ciekawy bonus

Diablo III to gra RPG typu hack’n’slash, która została wydana na komputerach...
Read More