Update Xbox One – Nowe funkcje konsoli dostępne już 12 listopada

Microsoft powoli zapowiada nowości, jakie wprowadzi nowa aktualizacja systemu Xbox One. Konsola konkretnie się rozwija i zaczyna być bardzo szybka, stabilna i funkcjonalna.

Już 12 listopada, rozpocznie się aktualizacja konsoli Xbox One z najnowszymi funkcjami, w tym możliwość uruchamiania gier Xbox 360 na konsoli Xbox One, bez dodatkowych kosztów. Nowe funkcje konsoli Xbox One zostaną wprowadzone dla wszystkich użytkowników konsoli.

Możecie oczekiwać, że w ciągu najbliższych dni, publikowane będą informacje na temat nowych funkcji konsoli Xbox. Poniżej prezentowane są najważniejsze funkcje ekranu startowego konsoli Xbox One.

Bardzo ciekawą, nową funkcją będzie Przewodnik, znany użytkownikom konsoli Xbox 360, który został zaprojektowany specjalnie do użycia z nowymi funkcjami konsoli Xbox One. Przewodnik daje natychmiastowy dostęp do kilku ważnych funkcji:

  • Profil: Można dodać i zarządzać profilami na konsoli, przełączać użytkowników, zobaczyć swój profil i listę osiągnięć.
  • Znajomi: Można łatwo sprawdzić, którzy znajomi są online, zobaczyć gry w które grają, i zaprosić ich do przyłączenia się do gry.
  • Grupa: Można łatwo uruchomić lub zarządzać Grupą, która może teraz zawierać 12 aktywnych uczestników.
  • Wiadomości: Łatwy dostęp do wszystkich wiadomości i grupy do czatów tekstowych.
  • Powiadomienia: Nowe informacje będą również zawarte w przewodniku i będą pokazywane osobno dla powiadomienia od społeczności i powiadomień związanych z grami.
  • Ustawienia: Najczęściej używane ustawienia będą dostępne z podręcznego menu.
  • Wstawianie: Aplikacje można będzie wstawić na ekranie bezpośrednio z Przewodnika.

Kiedy tylko aktualizacja będzie dostępna, pierwszą rzeczą, jaką można zobaczyć to przeprojektowana strona główna. Nowy dashboard będzie wyglądać znajomo, jednak wprowadzi szereg istotnych zmian systemowych, zasugerowanych przez samych graczy. Ostatnio używane elementy będzie nadal widoczne na ekranie startowym, ale dodana będzie możliwość przewijania w pionie.

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Intrygujące fakty, o których nie wiedziałeś grając na pierwszym PlayStation

Redakcja PlayStation Access opublikowała rewelacyjny materiał wideo dotyczący pierwszej konsoli firmy Sony,...
Read More