Update 1.08 do Wiedźmin 3: Dziki Gon poprawia rozgrywkę na PlayStation 4 i Xbox One

CD Projekt RED udostępniło update 1.08 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł został znacząco usprawniony na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma CD Projekt RED na bieżąco usprawnia swoją grę. Tytuł teraz może liczyć na lepszą wydajność na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, głównie za sprawą aktualizacji 1,08.

Wśród licznych zmian wprowadzanych za sprawą patcha 1.08 twórcy chcieli głównie usprawnić działanie tej gry na konsolach. Wydajność została znacząco zwiększona, choć oczywiście do poziomu perfekcji jeszcze brakuje. Na sprzęcie Microsoftu oznacza to usunięcie spadków do 20 FPS. Twórcy dotrzymali słowa i zamienili blokadę klatek animacji na zmienną. W przypadku Xbox One największe zmiany można dostrzec na bagnach, zaś w przypadku PlayStation 4 najlepiej wypadła lokacja Novigard.

Co ciekawe, pod względem płynności rozgrywki gra Wiedźmin 3: Dziki Gon powróciła do stanu 1.05. Jest zdecydowanie lepiej, niż w ostatnich tygodniach, ale nadal pozostało kilka problemów do usprawnienia. Tym niemniej warto pochwalić pracę CD Projekt RED na rzecz łatania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

 

[interaction id=”559bca54529840a30ea3bd63″]

Written By
More from Patryk

Monolith zatrudnia nowych ludzi, czyżby pracowano nad Shadow of Mordor 2?

Na oficjalnej stronie firmy Warner Bros pojawiła się informacja o miejscach pracy...
Read More