Until Dawn wypromuje gatunek survival horrorów? Sony jest o tym przekonane

Sony jest przekonane o jakości gry Until Dawn na PlayStation 4. Firma twierdzi, że ten tytuł wypromuje gatunek survival horror globalnie.

Until Dawn pchnie gatunek gier survival horror do mainstreamu. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele firmy Sony, która jest oficjalnym wydawcą gry na PlayStation 4. To tytuł ekskluzywny, więc stwierdzenie może być traktowane nieco na wyrost.

Joe Palmer, Product Manager z firmy Sony uważa, że Until Dawn jest szansą na wprowadzenie horrorów do mainstreamu, który aktualnie jest wręcz zdominowany przez gry akcji oraz shootery. Na PlayStation 4 gracze otrzymają kompletne doświadczenie, które mrozi krew w żyłach, ale jest przystępne dla każdego, pięknie zrealizowane i niezwykle filmowe.

Sony jest zainspirowane sukcesem komercyjnym gry The Evil Within studia Tango Gameworks, nad którym pracował przez lata Shinji Mikami. Until Dawn chce osiągnąć jeszcze więcej, choć oczywiście utrudnić mu to może ekskluzywność na konsoli PlayStation 4, z uwagi na mniejszy zasięg produkcji.

Należy poczekać na premierę gry, która odbędzie się już 25 sierpnia na PlayStation 4. Dopiero wtedy oczekiwania Sony zostaną zweryfikowane.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27840/Until-Dawn-will-push-horror-into-mainstream-says-Sony]

 

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Ponad 25 milionów konsol PlayStation 4 trafiło do sklepów

Koncern Sony ma powody do zadowolenia. Sprzedaż konsoli PlayStation 4 pikuje w...
Read More