Until Dawn wygląda świetnie i w dodatku straszy

W sieci opublikowano filmik z wersji demonstracyjnej Until Dawn, którą zaprezentowano w trakcie imprezy branżowe EGX. Horror wygląda świetnie i w dodatku potrafi przestraszyć.

Until Dawn jest projektowane z myślą o Project Morpheus, czyli goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony.
Until Dawn jest projektowane z myślą o Project Morpheus, czyli goglach wirtualnej rzeczywistości od Sony.

Until Dawn zostało zaprezentowane w trakcie imprezy EGX 2014. Tytuł jest przeznaczony na PlayStation 4 i ma wspierać gogle VR od Sony. Udostępniono fragment rozgrywki, który tylko potwierdza, że będziemy mieli do czynienia z mrocznym, przepełnionym przemocą i brutalnością horrorem.

Rozgrywka będzie wzbogacona o system podejmowania kluczowych decyzji dla przebiegu historii. Jako gracz będziemy zmuszeni podejmować je sytuacjach bezpośredniego zagrożenia i tylko od nas zależy, kto przetrwa w tym horrorze. Fabuła czerpie wzorce z typowych horrorów klasy B, gdzie to właśnie przemoc oraz uczucie zagrożenia są kluczem do sukcesu.

Poniższy materiał pokazuje dwójkę bohaterów, którzy walczą o życie w mrocznym budynku. Warto obejrzeć całe nagrane, bowiem poznacie postać najprawdopodobniej antagonisty gry, który zmusi graczy do podejmowania drastycznych decyzji w trakcie zabawy.

Written By
More from Patryk

Sonic Boom trafi na rynek w dwóch wersjach na Wii U oraz 3DSa

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat Sonic Boom. Tytuł trafi...
Read More