Until Dawn to najczęściej oglądana gra na YouTube

W sieci zostało opublikowane zestawienie najpopularniejszych gier oglądanych na platformie YouTube. Horror Until Dawn z PlayStation 4 pobił wszystkich konkurentów, ku zaskoczeniu producentów, wydawców i chyba wszystkich.

Wcześniej mogliśmy przeczytać doniesienia, iż Sony walczy z transmisjami internetowymi z gry Until Dawn. Na szczęście o tej aferze już nikt nie pamięta, a sama gra na PlayStation 4 jest niezwykle popularna. Dziś poznaliśmy najczęściej oglądane gry na platformie YouTube. Na pierwszym miejscu jest właśnie horror firmy Supermassive Games piastuje pierwsze miejsce. Gra wybiła się ponad całą tę popularną ”papkę” gier takich jak World of Warcraft, H1Z1 czy Call of Duty: Black Ops 3. Tego chyba nikt się nie spodziewał, czyż nie?

  1. Until Dawn
  2. Call of Duty: Black Ops 3
  3. Madden NFL 16
  4. Pac-Man 256
  5. Superhot
  6. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain
  7. Super Mario Maker
  8. Gears of War
  9. H1Z1
  10. World of Warcraft

Warto również wspomnieć o YouTube Gaming, gdzie również możecie oglądać streaming z gier wideo. Jest to nowa platforma, która wystartowała również w momencie, kiedy to debiutowało Until Dawn. Na YouTube Gaming gra na PlayStation 4 jest również bardzo popularna.

Sam tytuł zebrał stosunkowo wysokie oceny w prasie oraz mediach internetowych. Średnia gry Until Dawn na serwisie Metacritic wynosi aktualnie 79 punktów, a więc relatywnie wysoka. Ocena wystawiona przez użytkowników jest jeszcze wyższa, bowiem jest to mocne 8.1. A czy Wy już zdążyliście zagrać w grę od Supermassive Games?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HAKBU7VXdUI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Co z ofertą PlayStation Plus na marzec 2015?

Oferta PlayStation Plus na miesiąc marzec ma być ujawniona na dniach. Sony...
Read More