Until Dawn- nowy, walentynkowy zwiastun

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne jest studio Supermassive Games. Z okazji walentynek Sony przygotowało nowy trailer tej produkcji.

Fabuła Until Dawn oparta jest na schematach hollywodzkich horrorów klasy B.

Najnowsza produkcja Supermassive Games wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. Zbliżające się święto zakochanych, zostało wybrane przez Sony na idealny moment, aby zaprezentować graczom nowy trailer Until Dawn.

Co prawda poniższy materiał nie pokazuje niczego nowego, jednakże trzeba przyznać, że został on ciekawie zrealizowany. Nawiązuje do jutrzejszego święta, a jednocześnie cały czas zachowuje klimat, który będzie towarzyszył najnowszej produkcji studia Supermassive Games.

Jakiś czas temu jeden z twórców powiedział, że gra Until Dawn jest dla niego za straszne by mógł grać w nie samotnie. Być może tytuł ten będzie idealny dla par, które będą chciały „miło” spędzić czas przed konsolą. Zamiast kolejnego filmu grozy będą mogli sięgnąć po grę Supermassive Games.

Until Dawn trafi wyłącznie na najnowszą konsole Sony, czyli PlayStation 4. Twórcy zdradzili, że premiera gry zaplanowana jest na wiosnę 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Co zabiera Sony na Tokyo Game Show 2014?

Japońska firma pragnie, aby na tegorocznym Tokyo Games Show to właśnie o...
Read More