Until Dawn- nowy materiał przedstawiający animacje twarzy bohaterów

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne jest studio Supermassive Games. Twórcy zaprezentowali nowy materiał skupiający się na animacjach twarzy.

Fabuła Until Dawn oparta jest na schematach hollywodzkich horrorów klasy B.

Najnowsza produkcja Supermassive Games wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. Twórcy starają się, aby owa uwaga graczy nie słabła, przez co dość regularnie co jakiś czas publikują nowe materiały z Until Dawn. Tym razem materiał wideo skupia się na animacjach twarzy bohaterów. Rzućcie okiem.

Trzeba przyznać, że fachowcy z Supermassive Games mają się czym chwalić, bowiem twarze bohaterów dość dobrze oddają emocje, które nimi targają. Na pewno dzięki temu łatwiej będzie wczuć się graczom w sytuacje bohaterów, co na pewno przełoży się na lepsze noty gry oraz przychylne recenzje.

Until Dawn jest jedną z ciekawszych produkcji, które w przyszłym roku trafią na PlayStation 4. Co ciekawe tytuł ten miał pierwotnie trafić na konsole PlayStation 3 i wykorzystywać PlayStation Move, jednakże na tegorocznych targach Gamescom zapowiedziano, że gra trafi na najnowszą konsolę Sony.

Until Dawn trafi wyłącznie na najnowszą konsole Sony, czyli PlayStation 4. Twórcy zdradzili, że premiera gry zaplanowana jest na lato 2015 roku.


UntilDawnFacialEmotion przez Abriael

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy dokładną datę premiery LittleBigPlanet 3

LittleBigPlante 3 to, jak sam tytuł wskazuje, trzecia część popularnej serii gier...
Read More