Until Dawn- nowy, krótki gameplay oraz przybliżona data premiery

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne jest studio Supermassive Games. Podczas The Game Awards twórcy zaprezentowali nowy trailer swojej produkcji.

Fabuła Until Dawn oparta jest na schematach hollywodzkich horrorów klasy B.

The Game Awards to idealna okazja do tego, aby przypomnieć graczom o swoich produkcjach, za pomocą różnych materiałów wideo. Supermassive Games nie zabrakło na tegorocznej edycji tej imprezy, a wraz ze studiem na scenie pojawił się ich najnowszy produkt, czyli Until Dawn. Twórcy zaprezentowali trailer, który możecie zobaczyć poniżej.

Poniższy materiał pokazuje, że najnowsza produkcja Supermassive Games trzyma dość wysoki poziom wizualny. Ponadto zwiastun pokazuje, że gra wykorzysta kontroler Dualshock 4 i zmusi nas do manewrowania nim, np. w celu schowania się pod łóżko. Może i motyw „stary jak świat”, ale na pewno pozwoli nam lepiej wczuć się w grę oraz zidentyfikować się z bohaterami.

Until Dawn jest jedną z ciekawszych produkcji, które w przyszłym roku trafią na PlayStation 4. Co ciekawe tytuł ten miał pierwotnie trafić na konsole PlayStation 3 i wykorzystywać PlayStation Move, jednakże na tegorocznych targach Gamescom zapowiedziano, że gra trafi na najnowszą konsolę Sony.

Until Dawn trafi wyłącznie na najnowszą konsole Sony, czyli PlayStation 4. Twórcy zdradzili, że premiera gry zaplanowana jest na lato 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Until Dawn- gameplay pochodzący z wersji demonstracyjnej zaprezentowanej na PlayStation Expierience

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne...
Read More