Until Dawn- gameplay pochodzący z wersji demonstracyjnej zaprezentowanej na PlayStation Expierience

Until Dawn to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, za którą odpowiedzialne jest studio Supermassive Games. Do sieci trafił gameplay pochodzący z wersji demonstracyjnej zaprezentowanej na PlayStation Expierience.

Fabuła Until Dawn oparta jest na schematach hollywodzkich horrorów klasy B.

Najnowsza produkcja Supermassive Games wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. Na niedawnym PlayStation Expierience zaprezentowano jeden z fragmentów Until Dawn, podczas którego wcielamy się w Samanthę, której wizerunku udzieliła Haydne Panattiere.

Materiał przedstawia pełny gameplay pochodzący z wersji demonstracyjnej, która pojawiła się na PlayStation Expierience. Trzeba przyznać, że inspirację horrorami klasy B są widoczne na każdym kroku. Until Dawn może odnieść spory sukces. Miejmy nadzieję, że twórcy dopracują swoją produkcje w każdym elemencie.

Until Dawn jest jedną z ciekawszych produkcji, które w przyszłym roku trafią na PlayStation 4. Co ciekawe tytuł ten miał pierwotnie trafić na konsole PlayStation 3 i wykorzystywać PlayStation Move, jednakże na tegorocznych targach Gamescom zapowiedziano, że gra trafi na najnowszą konsolę Sony.

Until Dawn trafi wyłącznie na najnowszą konsole Sony, czyli PlayStation 4. Twórcy zdradzili, że premiera gry zaplanowana jest na lato 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Grand Theft Auto V- nowe screeny z wersji na komputery osobiste

Do sieci trafiły piękne screeny Grand Theft Auto V pochodzące z wersji...
Read More