Uncharted 4 – w sieci pojawił się pierwszy trailer gry, które trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat Uncharted 4, które miałoby trafić na konsolę PlayStation 4. Nathan Drake najprawdopodobniej odegra główną rolę.

Naughty Dog to firma wspierająca Sony od wielu lat, która na swoim koncie ma takie serie jak Crash Bandicoot oraz Uncharted. Ostatnio studio zasłynęło ze świetnego The Last of Us.
Naughty Dog to firma wspierająca Sony od wielu lat, która na swoim koncie ma takie serie jak Crash Bandicoot oraz Uncharted. Ostatnio studio zasłynęło ze świetnego The Last of Us.

Przedstawiciele firmy Naughty Dog, odpowiedzialnej za markę Uncharted, potwierdzają, że Nathan Drake weźmie udział w historii czwartej części gry. W sieci pojawił się nawet oficjalny teaser potwierdzający fakty, iż Uncharted 4 jest aktualnie w procesie produkcji. Będzie to nowa, samodzielna odsłona, która trafi ponownie tylko na konsole PlayStation.Autorzy gry zapowiadają, że tym razem wyniosą serię na kolejny poziom, a gracze będą mogli przeżyć i doświadczyć historii Drake’a i jego najbliższych towarzyszy. Rozgrywka nie wprowadzi jakiś rewolucyjnych zmian, ale najprawdopodobniej możemy spodziewać się jeszcze większego rozmachu produkcji.

” Możemy powiedzieć, że gra pozwoli w nowy sposób doświadczyć przygód Drake’a i jego towarzyszy. Zawsze usprawnialiśmy techniki narracji związane z przedstawianiem sytuacji i zdarzeń, w których odnajdywał się Drake. Nowe Uncharted będzie kontynuować tę ewolucję. W sieci krąży teoria, która sugeruje, że odejdziemy od formuły serii, że The Last of Us jest wyznacznikiem stylu rozgrywki w naszych przyszłym grach. Nie spodziewajcie się takich istotnych zmian.” – Christophe Balestra, wiceprezydent Naughty Dog.

Poniżej możecie przyjrzeć się króciutkiej zapowiedzi Uncharted 4. Targi E3 z pewnością przyniosą nowe informacje w tej sprawie. Przypominam więc, że odbędą się one w dniach 12 – 16 czerwca. Przyszły tydzień będzie zatem bardzo gorący!

[dzięki – Game Informer]

Written By
More from Patryk

Zobacz nowe materiały wideo z gry Just Cause 3

Kolejne materiały z gry Just Cause 3 pojawiły się w sieci. Tytuł...
Read More