Uncharted 4: Kres Złodzieja zostanie pokazane na Warsaw Games Week

W Warszawie w przyszłym miesiącu odbędzie się impreza Warsaw Games Week. Pojawi się tam wielu wydawców oraz producentów gier, między innymi PlayStation Polska, które przywiezie na imprezę Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Impreza odbędzie się 23 – 25 października w Hali Expo XXI w Warszawie. Warsaw Games Week to targi gier komputerowych oraz wideo, które odbywać się będą w Warszawie.  Wydarzenia takiego kalibru na polskim rynku gier jeszcze nie było. Na imprezie pojawiają się największe firmy z branży, aby zaprezentować to, co w ich ofercie najlepsze, najnowsze i najbardziej oczekiwane.

W warszawskiej Hali EXPO XXI uczestnicy znajdą specjalnie zaaranżowane strefy, w których będzie można zmierzyć się ze sobą w turniejach, zobaczyć najnowsze tytuły, przetestować najlepszy sprzęt, czy spotkać się na żywo z najpopularniejszymi graczami i youtuberami.

Sony Computer Entertainment Polska ogłasza, że Uncharted 4: Kres Złodzieja, czyli ostatnia część wielokrotnie nagradzanej serii Uncharted również zostanie zaprezentowana w strefie PlayStation podczas Warsaw Games Week. Będzie to szansa dla rodzimych graczy na osobiste zobaczenie gry Naughty Dog przed jej przyszłoroczną premierą.

Czego możemy się spodziewać? Miejmy nadzieję, że zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki z tego bardzo oczekiwanego tytułu. Wiemy o nim już stosunkowo dużo, ale nie zaszkodzi zerknąć na świeży gameplay z gry. Na prezentacji mamy zobaczyć nieprezentowane wcześniej alternatywne demo gry z targów E3 2015.

 

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/uncharted_4_by_patrickbrown-d8g8idb.jpg”]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Premiera Uncharted 4: A Thief’s End znowu przesunięta przez Naughty Dog

Naughty Dog ponownie zmienili datę premiery swojej największej i najbardziej oczekiwanej gry...
Read More