Uncharted 4: A Thief’s End – wkrótce poznamy nowe informacje na temat gry

Firma Naughty Dog w najbliższym czasie podzieli się z nami informacjami na temat gry Uncharted 4: A Thief’s End.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Od czasu oficjalnej zapowiedzi gry Uncharted 4: A Thief’s End nie otrzymaliśmy konkretnych informacji na jej temat. W sieci publikowano oficjalny zwiastun, jak również galerię koncepcyjnych grafik. Naughty Dog jest bardzo tajemnicze w stosunku do swojego najnowszego projektu, już wkrótce ma się to zmienić.

Na temat czwartej odsłony serii postanowił wypowiedzieć się Ellen Wells, jeden z kierowników w studiu Naughty Dog, który w rozmowie z redakcją GameCrate wyjawił bardzo interesujące informacje. Potwierdził on, że wszystko idzie świetnie, ekipa producencka ciężko pracuje nad tym tytułem. Producent potwierdził, że już niebawem poznamy garść nowych informacji na temat Uncharted 4: A Thief’s End.

To bardzo interesująca zapowiedź. Szkoda tylko, że nie otrzymaliśmy konkretów, kiedy to się stanie oraz czy ostatecznie zobaczymy fragmenty rozgrywki. Nadal nie wiele wiadomo na temat otoczki fabularnej oraz historii głównego bohatera. Miejmy nadzieję, że rzeczone nowinki rozwieją chociaż część naszych wątpliwości.

[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/09/uncharted-4-update-coming-really-soon/]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – nad grą pracował Guillermo del Toro?

Wszystko wskazuje na to, że gra Fallout 4 zostanie zaprezentowana na E3...
Read More