Uncharted 4: A Thief’s End – sklep Amazon ujawnił okładkę gry

Uncharted 4: A Thief’s End to jedna z najważniejszych gier na konsolę PlayStation 4. Sklep Amazon omyłkowo ujawnił oficjalną okładkę czwartej odsłony popularnej serii.

Amazon nie ma ostatnio szczęścia, bowiem bardzo często jest źródłem wszelkiego rodzaju przecieków i informacji z branży gier wideo.

Oczywiście nieintencjonalnie, ale dzięki temu możemy dowiedzieć się ciekawych rzeczy, między innymi tego, jak wyglądać będzie oficjalna okładka Uncharted 4: A Thief’s End.

Uncharted

W ofercie sklepu Amazon możemy obejrzeć z bliska, na manualnym podglądzie, oficjalną oficjalną okładkę gry Uncharted 4: A Thief’s End, która za kilka miesięcy powinna pojawić się na półkach sklepowych.

Osobiście uważam, że jest ona zbyt ciemna, mroczna i bez wyrazu. Poprzednie odsłony Uncharted mogły pochwalić się lepszymi projektami okładek, ale wszystko zależy od gustów graczy. Z okładki można wywnioskować, że tym razem otrzymamy mroczniejszy klimat i dojrzalszą fabułę.

Bardzo możliwe, że już na E3 2015 zobaczymy kolejny gameplay z tej gry. Oglądajcie zatem z uwagą konferencję Sony na targach.

[dzięki – http://www.ppe.pl/news-36272-amazon_przypadkowo_ujawnil_okladke_uncharted_4__a_thief_s_end.html]

uncharted 4 cover

[interaction id=”5550d80be0919464739a50e6″]

Written By
More from Patryk

PlayStation Plus – oferta na marzec 2014

Sony potwierdziło marcową ofertę promocji PlayStation Plus. Na ten miesiąc przyszykowano naprawdę...
Read More