Uncharted 4: A Thief’s End otrzymało datę premiery oraz edycję kolekcjonerską

Sony oraz Naughty Dog wreszcie ujawnili informacje na temat daty premiery oraz edycji kolekcjonerskiej gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Zagramy już w na początku wiosny wraz z genialną edycją kolekcjonerską.

Twórcy gry Uncharted 4: A Thief’s End zdecydowali się ujawnić konkretną datę premiery, która została ustalona na 18marca 2016 roku. Ponadto poznaliśmy zawartość dwóch edycji specjalnych, które będą dostępne w ograniczonej ilości na rynku. Gra będzie dostępna w edycji specjalnej oraz edycji Libertalia.

Edycja specjalna zawiera w sobie bardzo ciekawe elementy, mianowicie:

  • gra Uncharted 4: A Thief’s End,
  • steelbook,
  • artbook w twardej oprawie,
  • punkty do odblokowania zawartości w trybie multiplayer,
  • kolekcjonerskie naklejki.

Oczywiście zawartość edycji Libertalie jest nieco bogatsza. W skład tego wydawnictwa wchodzi ponadto 30-centymetrowa figurka głównego bohatera gry. Otrzymujemy ponadto dynamiczny, unikalny motyw oraz mnóstwo dodatkowych punktów do trybu multiplayer.

Warto na koniec dodać, że cyfrowa wersja zamówienia przedpremierowego zapowiedziała również pierwsze w historii serii rozszerzenie fabularne – w marcu będzie się działo!

[dzięki – http://blog.eu.playstation.com/2015/08/31/uncharted-4-release-date-announced-collectors-editions-detailed/]
[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/08/uncharted-kolekcjonerka.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/08/uncharted-kolekcjonerka-2.jpg”]

[interaction id=”5550d80be0919464739a50e6″]

Written By
More from Patryk

Ubisoft zapowiada kolejną grę AAA na rok 2016

Firma Ubisoft na początku roku 2016 wyda jeszcze jedną grę AAA na...
Read More