Uncharted 4: A Thief’s End otrzyma fabularne DLC wzorowane Left Behind

Naughty Dog jest na ostatniej prostej przy pracach nad grą Ucharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Do marcowej premiery jeszcze kilka miesięcy, ale twórcy mają już czas i ochotę popracować nad dużym, fabularnym dodatkiem.

Firma Naughty Dog jest specyficzna, od lat nie naśladowała konkurencji ”rzucając” się na wydawania niewielkich dodatków DLC, aby dodatkowo zarobić. Dopiero przy okazji The Last of Us i rozszerzenia fabularnego Left Behind zdecydowali się wydać coś ”cyfrowego” po dużej premierze. W przypadku Uncharted 4: A Thief’s End również możecie spodziewać się większego, fabularnego dodatku DLC przygotowanego podobnie jak Left Behind.

Josh Sherr z firmy Naughty Dog powiedział w rozmowie z dziennikarzami PlayStation Blog, że firmie spodobał się pomysł fabularnych dodatków, ale takich dużych i zrobionych z pomysłem. Studio spróbuje w dodatku przygotować coś interesującego, ale też z nieco innej strony zaprezentować historię z czwartej odsłony tej popularnej serii. Ponoć dodatek do Uncharted 4 ma wyzbyć się błędów popełnionych przy Left Behind.

Uncharted 4: A Thief’s End jest ekskluzywną grą na konsolę PlayStation 4, która zadebiutuje już z dniem 18 marca na konsoli PlayStation 4. Tytuł będzie gorącym uderzeniem na konsoli Sony w przyszłym roku. Jeżeli przygoda, ostatnia w wykonaniu Nathana warto dodać, ma zostać rozbudowana o fabularne DLC, to fani przygód Drake’a mogą liczyć na wielogodzinną rozrywkę.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, w których gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria gier Uncharted na PlayStation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, natomiast Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/uncharted_4_deviantart.jpg”]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na nowych screenach

Materiałów z nowego Wiedźmina jest coraz więcej, dziś otrzymaliśmy nowe screeny przedstawiające...
Read More