Uncharted 4: A Thief’s End – opublikowano kolejne filmiki, typowo technologiczne

W sieci pojawiły się konkretne, można powiedzieć ekskluzywne, materiały prezentujące przebieg prac nad Uncharted 4: A Thief’s End. Oprawa graficzna na PlayStation 4 robi wrażenie.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Uncharted 4: A Thief’s End to jedna z istotniejszych gier na PlayStation 4, które pojawią się na rynku w przyszłym roku. Tytuł został zaprezentowany szerzej na PlayStation Experience, ale w sieci pojawiły się kolejne, dosyć specyficzne materiały przedstawiające oprawę graficzną.

Głównie mowa tutaj o wybitnie przygotowanej animacji. Jak już wcześniej wspominaliśmy, w Uncharted 4: A Thief’s End będzie około 800 różnych animacji. Naughty Dog pracują nad tym tytułem w pocie czoła, ale efekty są bardzo efektowne. Poniżej możecie zobaczyć serię kilku krótkich nagrań z serwisu DailyMotion, na których widać zachwycające efekty graficzne oraz wybitnie przygotowaną animację. Nathan Drake daje rade – jego twarz prezentuje się rzeczywiście, podobnie jak cała jego sylwetka oraz ubranie.

Uncharted 4: A Thief’s End pojawi się na PlayStation 4 już w przyszłym roku. Czekamy z niecierpliwością, dla przypomnienia dodam, iż jest wielce prawdopodobne, że ten tytuł będzie działał w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.


Uncharted4_01 przez Abriael

Uncharted4_02 przez Abriael

Uncharted4_03 przez Abriael

Uncharted4_04 przez Abriael
Uncharted4_04 przez Abriael

Uncharted4_05 przez Abriael

Uncharted4_06 przez Abriael

Written By
More from Patryk

Samochody z gry Fallout 4 w dodatku DLC do Forza Motorsport 6

Jeżeli jesteście zapalonymi graczami w Forza Motorsport 6, ale jednocześnie planujecie zakup...
Read More