Uncharted 4: A Thief’s End ma być najlepszą odsłoną serii w historii i grą kompletną na PlayStation 4

Naughty Dog pragnie, aby Uncharted 4: A Thief’s End było kompletną produkcją i najlepszą odsłoną tej popularnej serii. Producent gry rozmawiał na ten temat z redakcją Game Informera.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Producenci ze studia Naughty Dog pragną, aby w roku 2015 ich superprodukcja Uncharted 4: A Thief’s End stała się kompletną grą przygodową, a z pewnością najlepszą odsłoną w historii cyklu. Szczególną uwagę przykładano do procesu produkcji gry na konsolę PlayStation 4, który to jest kompleksowym działaniem o wysokim budżecie.

Na ten temat z redakcją magazynu Game Informer rozmawiał jeden z producentów gry, niejaki Bruce Straley, który przyznaje, że produkowanie gier takiego kalibru, jak właśnie Uncharted 4: A Thief’s End to nie przysłowiowy ”spacer po parku” a złożony i ambitny proces.

”Produkcja Uncharted jest wymagające. Tworzenie każdej gry jest dziś wymagające. Za każdym razem zadajemy sobie pytanie, jak robić jeszcze lepsze gry? Dochodzimy do wniosku, że potrzeba nam gier, które spełnią wymagania graczy, należy również wprowadzać do historii solidnie przygotowanych bohaterów. Wszystkie te elementy powinny współgrać w momencie, gdy trzymasz kontroler w rękach.” – Bruce Straley, Naughty Dog”

Straley podkreśla, iż produkcja The Last of Us pozytywnie wpłynęła na kondycję intelektualną firmy i zwiększyła jej doświadczenie. Wiele elementów z tamtej produkcji miało pozytywny wpływ właśnie na Uncharted 4: A Thief’s End. Gra debiutuje w tym roku na PlayStation 4, czekamy z niecierpliwością.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/uncharted-4-aiming-to-be-ultimate-uncharted-naught/1100-6424603/]

Written By
More from Patryk

Czarny Piątek w USA wspomógł konsolę Xbox One

Podczas wyprzedaży związanych z Czarnym Piątkiem w Stanach Zjednoczonych konsola Xbox One...
Read More