Uncharted 4: A Thief’s End i prezentacja modeli postaci z gry

W sieci udostępniono wideo z prezentacji Uncharted 4: A Thief’s End na imprezie PlayStation Experience. Tytuł dostępny będzie tylko i wyłącznie na PlayStation 4.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Naughty Dog na PlayStation Experience ujawnili mnóstwo materiałów dotyczących gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Szczególnie twórcy koncentrowali się na modelach postaci, które na najnowszej konsoli Sony mogą zrobić wrażenie na graczach.

Wcześniej mogliśmy dowiedzieć się, iż w najnowszej odsłonie przygodowej serii wprowadzono aż 800 animacji twarzy. Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Yibing Jiang, pracująca w studiu Naughty Dog, która udostępniła efekty swoich prac właśnie z myślą o imprezie PlayStation Experience. Dzięki poniższej prezentacji dowiadujemy się, iż twarz głównego bohatera w Uncharted 4: A Thief’s End będzie renderowana na silniku graficznym gry. Co więcej, również ubranie Nathana będzie generowane na silniku gry i ma się zmieniać/zachowywać zgodnie z wydarzeniami na ekranie.

Uncharted 4: A Thief’s End to bardzo oczekiwany tytuł na konsoli PlayStation 4. Specjaliści z firmy Naughty Dog najwyraźniej nie zmarnowali czasu i przygotowują dla nas konkretny tytuł. Premiera już w przyszłym roku na konsoli Sony.

Written By
More from Patryk

Bethesda chwali się wysoką sprzedaż gry Fallout 4 w dystrybucji cyfrowej

Bethesda jest zadowolona z wielkiej premiery gry Fallout 4 w klasycznej formie...
Read More