Uncharted 4: A Thief’s End – autorzy zapewniają, ze gra będzie wyglądała lepiej niż na E3

Firma Naughty Dogs zapewnia, że gra Uncharted 4: A Thief’s End będzie wyglądać lepiej niż na zwiastunie prezentowanym podczas E3. Tytuł pojawi się tylko na konsoli PlayStation 4.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Koder grafiki z ramienia Naughty Dog, niejaka Corrinne Yu twierdzi, że poziom oprawy wizualnej w Uncharted 4: A Thief’s End zostanie podwyższony względem zwiastuna prezentowanego na targach E3. 

Specjalistka od grafiki oraz animacji komputerowej zamieściła stosowny wpis na swoim Twitterze, w którym zapewnia społeczność graczy, że pełna wersja gry będzie prezentowała jeszcze lepszy poziom oprawy graficznej. Dla przykładu, porównując sylwetki postaci z gry The Last of Us: Remastered ze zwiastunem przygód Drake’a możemy stwierdzić wyraźną różnicę w jakości. Nie sposób jest zauważyć różnicy w wykonaniu sylwetek bohaterów oraz ich szczegółowości. Corrinne Yu zapewnia w swoich wpisach, że Naughty Dog pracuje nad tym, aby w finalnej wersji różnice były wyraźne.

Producent gry już wcześniej potwierdzał, że planuje wykorzystać kilka elementów z odświeżonych przygód Ellie i Joela właśnie w Uncharted 4: A Thef’s End. Wiemy już, że główny bohater gry będzie zbudowany z dwukrotnie większej liczby szczegółów niż Joel. Programistka podkreśla, że równie istotne znaczenie ma wykorzystanie wirtualnej skóry, mięśni oraz cieniowania. Tytuł pojawi się tylko na najnowszej konsoli Sony, czyli na PlayStation 4 w 2015 roku. Jakie jest Wasze zdanie, czy gra wyciśnie z tej konsoli maksymalne efekty wizualne?

Drake to główny bohater serii Uncharted. Najnowsza odsłona serii, o podtytule A Thief's End, będzie pierwszą wydaną na PlayStation 4.
Drake to główny bohater serii Uncharted. Najnowsza odsłona serii, o podtytule A Thief’s End, będzie pierwszą wydaną na PlayStation 4.
Written By
More from Patryk

Digital Foundry miażdży grę Tony Hawk’s Pro Skater 5

Piąta odsłona serii Tony Hawk’s Pro Skater miała być wielką grą i...
Read More