Unboxing edycji limitowanej dodatku Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

CDP wprowadza do sprzedaży specjalną edycję dodatku Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z tej okazji przygotowano nawet specjalny unboxing i filmik wrzucono na YouTube.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to znakomita gra, która pochłania na długie godziny. CD Projekt RED zapowiedziało jednak kolejne przygody, które zostaną wprowadzone do tego magicznego świata. Pierwszą z nich jest dobrze zapowiadające się Serce z Kamienia w formie płatnego DLC, które pojawi się na rynku również w edycji limitowanej.

Edycja limitowana dodatku Serce z Kamienia zawiera:

  • kod do pobrania dodatku Serca z Kamienia,
  • 2 talie do gry w Gwinta (154 karty) wraz z żetonami (w polskiej wersji językowej),
  • instrukcja do gry,
  • dodatkowe żetony.

CDP przygotowało dla zainteresowanych bardzo fajne nagranie wideo pokazujące oficjalny unboxing tego wydawnictwa. Możecie na własne oczy zobaczyć, co takiego przygotowali dla Was twórcy. Ilość zestawów jest ograniczona, ale możecie je zamawiać w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC na oficjalnej stronie dystrybutora gry.

”Serce z kamienia” to pierwszy oficjalny dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który już 13 października będzie dostępny w dystrybucji. Oczywiście zapowiada się bardzo interesująco, dodatek zabierze nas do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie Geralt znów wpakuje się w tarapaty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=vlTJAjp_hjc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Premiery gier (27.04.-03.05.2015)

Ostatni tydzień kwietnia i początek maja to kilka tytułów wartych Waszej uwagi....
Read More