Unboxing edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Rise of the Tomb Raider. Lara Croft wkroczy na scenę w wielkim i ekstrawaganckim stylu. Dziś możecie sprawdzić zawartość edycji kolekcjonerskiej gry.

Gra Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na rynku wraz z bogatą i wybitnie przygotowaną edycją kolekcjonerską. Edycją godną Lary Croft i marki Tomb Raider. W sieci został opublikowany filmik przedstawiający zawartość tego magicznego zestawu, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych, jaki pojawił się w tym roku na rynku. Unboxing jest do Waszej dyspozycji poniżej, a co znajdziecie w środku?

  • gra Rise of the Tomb Raider,
  • 12-calowa statuetka Lary Croft przygotowana z dbałością o najmniejsze detale,
  • kolekcjonerskie pudełko,
  • replika skórzanego notatnika Lary Croft,
  • replika naszyjnika Lary Croft z gry.

Koszt edycji kolekcjonerskiej gry Rise of the Tomb Raider to tylko 149,99 dolara i można ją zamawiać jedynie poprzez oficjalny sklep internetowy firmy Square Enix. Poniższy unboxing został przygotowany przez specjalistkę od kontaktu z mediami Meagan Marie oraz jednego z producentów gry Brenocha Adamsa, oboje oczywiście z ramienia firmy Crystal Dynamics.

Rise of the Tomb Raider debiutuje na rynku już z dniem 13 listopada na Xbox One oraz Xboksie 360.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=cJfHhbff0g0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Rzućcie okiem na ofertę Ultimate Game Sale na Xbox One oraz Xboksie 360

Wyprzedaż Ultimate Game Sale na konsolach Microsoftu właśnie się rozpoczęła i daje...
Read More