Ultra Street Fighter IV w planie wydawniczym firmy Cenega

Firma Cenega zostaje oficjalnym dystrybutorem gry Ultra Street Fighter IV, która trafi na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.
Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.

Tytuł pojawi się w wersji pudełkowej na konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 w sierpniu 2014 roku, w angielskiej wersji językowej. O wersji na komputer PC poinformujemy wkrótce.

Seria Street Fighter IV ewoluuje do zupełnie nowego poziomu. Kontynuując tradycję doskonałości, z której seria jest znana, Ultra Street Fighter IV zaproponuje jeszcze większą rozwałkę dzięki pięciu nowym zawodnikom i sześciu nowym arenom, zbalansowaniem rozgrywki i nowym trybom gry! Będzie to największa i ostateczna wersja Street Figther IV. Kupując wersję pudełkową gracze otrzymają dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami (o wartości 40 dolarów) za darmo!

Główne zalety gry Ultra Street Fighter IV:

  • Nowi zawodnicy: Pięć nowych postaci – do walki dołączają Poison, Hugo, Elena, Rolento i Decapre, wraz z własnymi, unikatowymi technikami, powiększając liczbę grywalnych wojowników do 44.
  • Nowe areny: Sześć nowych scenerii walk – Pitstop 109, Mad Gear Hideout, Cosmic Elevator, Blast Furnace, Half Pipe oraz Jurassic Era Research Facility.
  • Zbalansowana rozgrywka: Twórcy gry wysłuchali propozycji fanów na temat postaci i mechaniki rozgrywki tworząc najbardziej zbalansowaną wersję Street Fightera w historii.
  • Nowe tryby i opcje gry: Team Battle Mode, Online Training Mode, Ultra Combo Double i inne.
  • Kompletna oferta DLC: Użytkownicy kupujący pudełkową wersję gry otrzymają dostęp do wszystkich poprzednio opublikowanych do tej serii DLC z kostiumami (o wartości 40 dolarów) za darmo

Written By
More from Patryk

The Crew będzie otrzymywało darmowe dodatki i aktualizacje

Autorzy gry The Crew zapowiedzieli, iż po premierze będą udostępniane bezpłatne dodatki,...
Read More