Ukończono sesje nagraniowe do gry Fallout 4, dialogów ma być więcej niż w Fallout 3 i The Elder Scrolls V: Skyrim

Firma Bethesda potwierdziła na Twitterze, że sesje nagraniowe do gry Fallout 4 zostały już ukończone. Zdaniem producenta dialogów w czwartej odsłonie serii jest więcej, aniżeli w Fallout 3 oraz Skyrim razem wziętych.

Nagrania z udziałem aktorów podkładających głosy w grze Fallout 4 zostały oficjalnie zakończone. Bardzo oczekiwana gra przed swoją listopadową premierą zapowiada się bardzo interesująco, szczególnie z uwagi na ilość kwestii dialogowych. Bethesda potwierdziła, że łącznie ilość wypowiadanych kwestii przez aktorów przewyższa dialogi z gier Fallout 3 oraz The Elder Scrolls V: Skyrim.

Postapokalitpyczne RPG w otwartym, ogromnym świecie ponoć posiada aż 110 tysięcy linii dialogowych. Ponadto aż 13 tysięcy linijek zostało wypowiedzianych przez główne postaci, a reszta to bohaterowie poboczni. Wygląda więc na to, że studio Bethesda przygotowało dla nas najbardziej rozbudowaną grę w swojej historii, przynajmniej pod tym względem.

Fallout 4, zdaniem developera, ma zapewnić nam aż 400 godzin zabawy. Liczba ponoć ma pokrycie w rozgrywce, ale wątek fabularny będzie trwał oczywiście o wiele krócej. Fajne jest to, że w końcu otrzymamy rozbudowany i zróżnicowany dubbing. Gra zadebiutuje na rynku już listopadzie, konkretnej daty premiery nadal nie znamy.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych stworzona przez studio Interplay Entertainment oraz w późniejszym okresie studio Bethesda. Chociaż akcja osadzona jest w XXII i XXIII wieku, retrofuturystyczne realia i oprawa graficzna nawiązują do powojennej kultury Ameryki lat 50 ubiegłego stulecia. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na rynku w roku 1997 na PC.[/efsnotification]

 

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Różnice technologiczne w Tomb Raider: Definite Edition

Tomb Raider: Definite Edition trafiło na półki sklepowe, ale to nie znaczy,...
Read More