Ukończenie Bound by Flame zajmie ponad dobę

BOUND BY FLAME TO RPG AKCJI OD STUDIA SPIDERS. PREMIERA JUŻ ZA KILKA DNI, BO 9 MAJA. GRA ZMIERZA NA KOMPUTERY OSOBISTE, PLAYSTATION 4,PLAYSTATION 3 ORAZ NA XBOXA 360. TWÓRCY UJAWNILI ILE CZASU BĘDZIEMY POTRZEBOWAĆ NA UKOŃCZENIE GRY.

Twórcy odpowiedzieli na pytanie ile czasu będziemy potrzebować, aby ukończyć grę. studio Spiders zdradziło, że na ukończenie głównego wątku fabularnego wraz z większością zadań pobocznych będziemy musieli poświęcić około 30 godzin. Brzmi to całkiem nieźle i zapewne większość graczy bez problemu kończy główny wątek, który bez zadań pobocznych zajmie na pewno dużo mniej, niż podane 30 godzin. Zapewne jak przy każdej grze tego typu, znajdą się też tacy, którym ten czas na pewno nie wystarczy.

Bound by Flame to RPG akcji z perspektywą trzeciej osoby. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Spiders(twórcy m.in Mars: War Logs). Tytuł został osadzony w mrocznym świecie fantasy. Głównym bohaterem Bound by Flame jest najemnik, który został opętany przez demona, władającego ogniem. To jak bardzo opęta on naszego bohatera zależy tylko i wyłącznie od nas samych, ponieważ w grze przyjdzie nam wybierać między posiadaniem niszczycielskich mocy, a cechami prawdziwego bohatera. Fabuła została podzielona na rozdziały, która kształtowana jest przez wybory fabularne, ale również przez to jaką ścieżką zdecydujemy się podążać.

More from Mikołaj Ciesielski

Mrocznie i brutalnie- nowy gameplay z Bloodborne

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More