Ujawniono trzy nowe tryby rozgrywki z gry Star Wars Battlefront

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Star Wars Battlefront. Autorzy gry podzielili się nowinkami na temat kolejnych trybów rozgrywki, jakie zostaną udostępnione w pełnej wersji gry.

Firma DICE przed samym zakończeniem beta testów gry Star Wars Battlefront zdecydowała się opublikować nowe informacje na temat kolejnych trybów rozgrywki multiplayer, które zostaną udostępnione w pełnej wersji produktu. Co więcej, producenci podzielili się również informacjami na temat przepustki sezonowej.

Pierwszym nowym trybem będzie ”Ładunek”. To wariacja na temat klasycznego ”Capture the Flag”, z tym że tutaj będziecie musieli przejmować konkretny ładunek i przenieść go do własnej bazy. Ten tryb przeznaczony jest do starć 12 graczy, czyli dwóch drużyn sześcioosobowych. Przygotowano na tę okazję specjalne mapy, jak „Rebeliancki magazyn” na Tatooine, z trzema strefami i Sokołem Millenium w centrum.

Kolejnym trybem jest ”Łowy bohatera”. W tym przypadku jeden z graczy wciela się w tak zwaną ”zwierzynę”, a reszta grających zaczyna na niego polowanie. Jest to tryb rozgrywki przygotowany dla ośmiu graczy jednocześnie. Oczywiście goniący po ustrzeleniu gonionego zamieniają się rolami.

Ostatnim trybem jest tak zwane ”Droid Run”. Tym razem ścierające się grupy będą walczyć o przemieszczające się po mapie małe i zwinne droidy. Jest to najszybszy i najdynamiczniejszy tryb rozgrywki w grze Star Wars Battlefront.

Na koniec warto wspomnieć o przepustce sezonowej, która została wyceniona na około 180 złotych. Co jednak najważniejsze, na wzór innych produkcji studia DICE, przepustka sezonowa zawiera cztery większe pakiety dodatków, udostępnianie w miesiącach po premierze. Niby trochę drogo, bo prawie w cenie gry, ale z pewnością wielu zainteresuje się dodatkową zawartością.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=QlErxrZcuZw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie poradnik jak odblokować Krakena w grze Evolve

W sieci pojawił się materiał wideo w formie poradnika dotyczący szybkiego sposobu...
Read More