Ujawniono season pass do gry Fallout 4 z dodatkami DLC

Firma Bethesda ujawniła zawartość oraz cenę przepustki sezonowej do gry Fallout 4 na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gracze mogą liczyć na moc atrakcji oraz mnóstwo dodatków DLC.

Kierownictwo firmy Bethesda odpowiedzialnej za grę Fallout 4 poinformowało, że gracze będą mogli zakupić przepustkę sezonową. Ekskluzywna zawartość zawierać będzie wszystkie dodatki DLC do tej superprodukcji na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Season Pass zostały wyceniony na kwotę 30 euro, a więc gdzieś około 126 złotych.

Producenci gry podkreślają, że prace nad zawartością Fallout 4 nadal trwają i nie są oni w stanie stwierdzić, jakie dodatki i ile znajdzie się ich w grze. Jedno jest pewne, pierwszych fabularnych rozszerzeń DLC można spodziewać się już na początku przyszłego roku. Bethesda zapewnia ponadto, że gra Fallout 4 będzie otrzymywała regularne aktualizacje oraz patche, dzięki czemu jeżeli tylko pojawią się jakieś błędy czy glitche, to producent chce je szybko eliminować.

Co więcej, twórcy gry już teraz zapowiedzieli narzędzia modderskie do Fallout 4. Tak zwany ”Creation Kit” pojawi się na Xbox One, PlayStation 4 i oczywiście pecetach już na początku przyszłego roku. Sama gra jest bardzo oczekiwana i pojawi się na rynku już z dniem 10 listopada. Już za kilkanaście dni wybierzemy się do tego ogromnego świata, o zainteresowanie muszę pytać?

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych stworzona przez studio Interplay Entertainment oraz w późniejszym okresie studio Bethesda. Chociaż akcja osadzona jest w XXII i XXIII wieku, retrofuturystyczne realia i oprawa graficzna nawiązują do powojennej kultury Ameryki lat 50 ubiegłego stulecia. Pierwsza odsłona serii zadebiutowała na rynku w roku 1997 na PC.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GE2BkLqMef4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Oferta PlayStation Plus – lipiec 2015

W sieci pojawiła się oficjalna rozpiska gier z oferty PlayStation Plus na...
Read More