Ujawniono plany dotyczące dodatków DLC do Evolve

Turtle Rock Studios ujawnili informacje dotyczące dodatków DLC do nadchodzącej gry wieloosobowej Evolve. Tytuł pojawi się na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz PC już 10 lutego.

Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.
Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.

Wieloosobowa strzelanina Evolve od studia Turtle Rock pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 10 lutego. Twórcy już teraz ujawniają informacje dotyczące dodatków w formie DLC, które zostaną udostępnione po premierze gry.

Gracze mogą liczyć na kilka ciekawych propozycji. Zainteresowane osoby, które zakupią grę w dystrybucji cyfrowej na Xbox One (cena 299,99) mogą liczyć na skórkę Savage Goliath oraz zaprezentowanego czwartego potwora – Behemota. Bestię będziecie mogli zakupić również osobno, potwór został wyceniony na 14, 99 (ok. 59 złotych). Dodatkowo gracze, nawet w trakcie nadchodzącej bety, nabywcy zostaną obdarowani trzecim poziomem doświadczenia. Poziom ten daje dostęp do czterech postaci oraz trzeciej bestii o nazwie Wraith.

Na platformie Xbox Live przygotowano również kolejną edycję cyfrową gry, tak zwane Digital Deluxe. Zestaw zawierać będzie wymienione wcześniej elementy oraz tak zwane Hunting Season Pass (trzy kolejne skórki Magma Goliath, Magma Kraten, Magma Wraith).

Na koniec warto dodać, że również dla użytkowników komputerów PC przygotowano całkiem ciekawą ofertę w postaci PC Monster Race. Edycja ta zawierać będzie wszystkie wspominane wcześniej elementy oraz piątą, nieujawnioną jeszcze bestię.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/evolve-dlc-plans-announced-behemoth.html]

Behemot, kolejna bestia w Evolve.
Behemot, kolejna bestia w Evolve.

Written By
More from Patryk

Nowe gry w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One

Microsoft dziś podał listę gier, które wprowadzi na Xbox One w ramach...
Read More