Ujawniono nowe fragmenty wideo oraz przeciwników w Resident Evil: Revelations 2

W sieci pojawił się krótki montaż wideo przedstawiający trzech nowych przeciwników z gry Resident Evil: Revelations 2. Premiera horroru nastąpi na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation Vita i PC.

Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!
Resident Evi Revelations 2 to powrót do korzeni serii, ale również szansa na ponowne spotkanie ze starymi znajomymi!

Fani marki Resident Evil nie mają powodów do narzekania, bowiem dziś zadebiutował Resident Evil HD, a w sieci opublikowano nowy materiał wideo z nadchodzącego wielkimi krokami Resident Evil: Revelations 2.

Twórcy filmiku zmontowali prezentację trzech nowych potworów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć podczas pobytu na mrocznej wyspie. Revenant, Glasp oraz Orthrus, są to nowi, niezwykle przerażający przeciwnicy. Pierwszy z nich jest wysoki, silny oraz bardzo wytrzymały. Drugi stwór to Glasp, który lata i w dodatku potrafi być niewidoczny. Ostatnim z nich jest Orthrus, od którego klasyczne cerbery powinny się uczyć walki – czworonóg jest niezwykle szybki i agresywny.

Poniższy materiał wideo zdradza nie tylko nowych przeciwników, ale przede wszystkim niezwykle ciekawe miejscówki, jak chociażby ścieżka w górach (niezwykle klimatyczna).

Capcom potwierdzili, iż gra (jej pierwszy odcinek) pojawi się na rynku tydzień później niż zakładano. Nowa data premiery to 25 luty. Gra pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Pierwsze recenzje oraz oceny gry Evolve pojawiają się w sieci

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje wraz z ocenami gry Evolve, która...
Read More