Ujawniono motyw muzyczny dodatku Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Marcin Przybyłowicz to autor muzyki do dodatku Serce z kamienia gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Rozszerzenie fabularne pojawi się już niebawem na rynku, teraz możemy posłuchać motywu przewodniego z gry.

”Serce z kamienia” to pierwszy oficjalny dodatek fabularny do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, który już 13 października będzie dostępny w dystrybucji. Oczywiście zapowiada się bardzo interesująco, dodatek zabierze nas do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie Geralt znów wpakuje się w tarapaty.

Autorem muzyki do gry CD Projekt RED jest niejaki Marcin Przybyłowicz, który zdecydował się w porozumieniu z REDami opublikować w sieci motyw przewodni dodatku. Słucha się tego całkiem dobrze, nie wychodzi ten utwór poza to, czego mogliśmy słuchać w pełnej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Swojskie klimaty przyjemne dla naszego ucha.

Przypomnijmy, że dodatek ”Serce z kamienia” będzie dostępny na komputerach PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 13 października. Jeżeli jeszcze nie zakupiliście gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to polecam ją sprawdzić. Została dobrze oceniona przez krytyków, a jej średnia ocen w tym momencie to 92 punkty (PS4). Zainteresowanych odsyłam do naszej recenzji poniżej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=VHg3fI5cW7k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja Pro Evolution Soccer 2016 w grudniu, będzie też edycja free to play

Pro Evolution Soccer 2016 otrzyma dość dużą aktualizację już w przyszłym miesiącu....
Read More