Udostępniono nowy gameplay z Mortal Kombat X!

Mortal Kombat X to bijatyka firmy NetherRealm, która pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł imponuje świetną oprawą graficzną, którą możemy zaobserwować na nowym gameplayu.

Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.
Mortal Kombat to bardzo zasłużona, oraz seria z wieloletnią tradycją.

W sieci pojawił się niezwykle efektowny filmik z prezentacji nowej odsłony Mortal Kombat. Mowa tutaj o dziesiątej części gry, która ma trafić na PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł jest oczywiście reprezentantem gatunku bijatyk, a sam jego model walki został znacząco usprawniony.

Po pierwsze widać, że autorom gry, czyli firmie NetherRealm Studios, zależano przede wszystkim na płynności rozgrywki oraz wykorzystaniu elementów otoczenia do starć. Pod tym względem nowej odsłonie legendarnej marki nie możemy niczego zarzucić.Płynne ruchy naszych wojowników na ekranie wyglądają dość imponująco, co więcej, widać że popracowano nad ich atakami specjalnymi. Ed Boone, twórca gry, potwierdza że w trakcie rozgrywki wcielimy się w nowe postaci, wśród nich znajdą się  D’Vorah, Kotal Kahn, Cassie Cage oraz Ferra/Torr. Wcześniej prezentowano odświeżone sylwetki takich fighterów jak Sub-Zero oraz Scorpoiona.

Tytuł ma być uruchamiany w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Tytuł trafi na Xbox One oraz PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w przyszłym miesiącu na Star Wars Celebration

Star Wars Battlefront zostanie ujawnione w pełni już w przyszłym miesiącu w...
Read More