Udostępniono nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawił się trwający niespełna kwadrans materiał wideo z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł przygotowała firma CD Projekt RED, która ma przyjemność pochwalić się nowym gameplay’em.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

Superprodukcja firmy CD Projekt RED pojawi się na rynku dopiero w maju tego roku w wersjach na konsole stacjonarne oraz PC. Ostatnio odbyła się konferencja studia, dzięki której wybrani dziennikarze otrzymali dostęp do grywalnej wersji Wiedźmin 3: Dziki Gon. Teraz w sieci pojawiają się gorące materiały wideo zawierające soczysty gameplay.

W sieci możemy obejrzeć niespełna kwadrans rozgrywki z gry CD Projekt RED, dzięki uprzejmości serwisu AllGamesBeta. Zaprezentowane materiały wideo rzucają nowe światło na ten świetnie zapowiadający się tytuł. Autorzy nagrania zmontowali je tak, aby gracz mógł osobiście zobaczyć Geralta w akcji, ale również mnóstwo ciekawych lokacji. Gameplay rozpoczyna się w mrocznej i zimnej grocie, aby po kilku chwilach główny bohater mógł wyjść na zewnątrz.

Środowisko gry robi wrażenie, mowa tutaj o zasięgu widzenia, roślinności, skałach, drzewach, jak również efektownej panoramie tego otwartego świata. CD Projekt RED spisało się nieźle pod względem oprawy graficzne, więc gracze powinni mieć powodów do narzekań.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/the-witcher-3-wild-hunt-15-minutes-of.html]

Written By
More from Patryk

Elex, czyli nowa gra Piranha Bytes, twórców legendarnego Gothica

Piranha Bytes to autorzy popularnych gier z serii Gothic oraz Risen. Teraz...
Read More