Udostępniono nowe screeny z gry Batman: Arkham Knight

Studio Rocksteady odpowiedzialne za grę Batman: Arkham Knight opublikowało w sieci interesującą galerię screenów. Możemy na nich zobaczyć zarówno Batmana, jak i kilka ujęć lokacji.

Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.
Batman: Arkham Knight ma być zwieńczeniem serii Rocksteady.

Już za kilka miesięcy na rynku pojawi się gra Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Tytuł ma wprowadzić markę w jakość konsol nowej generacji, czego przedsmakiem niech będzie galeria screenów, które udostępnili twórcy ze studia Rocksteady.

Najnowsza odsłona serii na każdym z udostępnianych materiałów promocyjnych prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Kilak ujęć, które możecie obejrzeć poniżej tylko dobitnie utwierdza mnie w przekonaniu, że będziemy mieli do czynienia z gra niemalże perfekcyjną. Dlaczego tak sądzę? Rzućcie okiem na jakość sylwetek bohaterów, ilość szczegółów, mroczne lokacje oraz agresywnie wyglądającego antagonistę. Klimat wręcz wylewa się z ekranu.

Gra pojawi się już 2 czerwca na rynku w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Z pewnością jest to jedna z najgorętszych premier tego roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/01/04/take-a-closer-look-at-batman-arkham-knight-in-these-newly-released-screenshots/]

Written By
More from Patryk

Poznajcie Microsoft Lumia 540 Dual SIM

Microsoft inwestuje w swoją nową gałąź rynku, czyli smarthone’y z rodziny Lumia....
Read More