Ubisoft wypowiedziało się na temat grafiki w Assassin’s Creed: Unity

Parę dni temu firma Ubisoft oficjalnie zapowiedziała nową grę – Assassin’s Creed: Unity. W sieci pojawił się nawet premierowy zwiastun, który wyglądał bardzo porządnie. Autorzy gry postanowili wypowiedzieć się na jego temat.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

 

Firma Ubisoft, wydawca i producent gry Assassin’s Creed: Unity, postanowiła wypowiedzieć się na temat poziomu grafiki, który został zaprezentowany przy okazji pierwszego trailera gry. Oczywiści ustosunkowują się oni w tej wypowiedzi do poziomu trailera względem finalnej wersji Unity. Ubisoft dokładnie wie, że cierpliwość fanów jest na wyczerpaniu i nie są oni już tak wyrozumiali względem naciągania grafiki na trailerach. Autorzy gry wypowiedzieli się na ten temat, potwierdzając jednocześnie, że zwiastun gry nie jest jedynie prerenderowanym filmikiem, ale poziomem, do którego chcą dojść przy produkcji gry. Materiał opublikowany w sieci jest rzeczywiście zrealizowany na silniku gry. Oto co jeden z przedstawicieli Ubisoftu napisał w odpowiedzi na pytania fanów na portalu Twitter:

”Gry mają w zwyczaju przechodzić różne stadia produkcji, od alfy przez betę do wersji gold, jest więc wiele czasu. Trailer jest dobrym przykładem tego co chcemy uzyskać.”

W tym miejscu warto zaznaczyć, jakoby firma Ubisoft już kilkukrotnie naciągała rzeczywistość swoimi materiałami. Ostatnio burza rozpętała się przez poziom jaki prezentuje rozgrywka w grze Watch Dogs. Deweloper dość znaczenie podkolorował pamiętny zwiastun z targów E3, po którym cała branża zwariowała na punkcie gry. Assassin’s Creed: Unity nie wygląda aż tak dobrze jak wspomniane Watch Dogs, ale zwiastun i tak wzbudza mnóstwo wątpliwości i kontrowersji. Gra trafi na platformy PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł ma być odpowiedzią francuskiego giganta na ogromne zapotrzebowanie rynku na gry ”nowej generacji”. Poznaliśmy również okres historyczny, w którym akcja gry zostanie umiejscowiona. Wcześniejsze plotki o Japonii lub II Wojnie Światowej raczej się nie spełnią. Unity zabierze nas do XVIII wiecznej Francji, która skąpana jest w rewolucji. Gra wniesie również nowego bohatera do serii, niejakiego Arno, który wędrować będzie po pięknych uliczkach Paryża w czasie rewolucji francuskiej.

Written By
More from Patryk

Wydawca Evolve jest zadowolony z wyników gry

Wydawca gry Evolve w postaci Take-Two jest zadowolony z wyników sprzedażowych. Tytuł...
Read More