Tydzień do premiery BoxOff Play!

BoxOff Play to inicjatywa biznesowa firmy Techland, która pojawi się na rynku już w przyszłym tygodniu. Jesteście zainteresowani?

BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!
BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!

9 czerwca udostępniona zostanie pełna wersja BoxOff Play – platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 2000 graczy, zaangażowanych w testy beta.

Techland i OXYCOM SA ustaliły dzień 9.06.2014 r., jako datę komercyjnego startu platformy BoxOff Play. W jej ostatecznym kształcie wykorzystano doświadczenia i sugestie użytkowników, zgłoszone podczas otwartych testów wersji beta przeprowadzonych na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku. W wyniku zgłoszeń zaangażowanych w testy użytkowników, poza usprawnieniem ergonomii obsługi platformy, udało się także wydajnie przyśpieszyć działanie systemu w przypadku równoczesnego pobierania wielu tytułów.

BoxOff Play to rozwiązanie, które umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Z punktu widzenia biznesowego, ta opcja – podobnie jak np. wypożyczalnie filmów VOD – będzie alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików.

Ostateczne szczegóły – w tym cena pakietu – ujawnione zostaną 09.06, lecz już teraz wiadomo, że w ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów, m.in. The Inner World, doskonale znany z serii Dobra Gra. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

Written By
More from Patryk

Twórcy zapowiadają drugi dodatek DLC do gry The Evil Within

Bethesda wraz ze studiem Tango Gameworks zapowiadają kolejny dodatek DLC do gry...
Read More