Tydzień do premiery BoxOff Play!

BoxOff Play to inicjatywa biznesowa firmy Techland, która pojawi się na rynku już w przyszłym tygodniu. Jesteście zainteresowani?

BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!
BoxOff Play startuje w naszym kraju, jako zupełna nowość!

9 czerwca udostępniona zostanie pełna wersja BoxOff Play – platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 2000 graczy, zaangażowanych w testy beta.

Techland i OXYCOM SA ustaliły dzień 9.06.2014 r., jako datę komercyjnego startu platformy BoxOff Play. W jej ostatecznym kształcie wykorzystano doświadczenia i sugestie użytkowników, zgłoszone podczas otwartych testów wersji beta przeprowadzonych na przełomie kwietnia i maja bieżącego roku. W wyniku zgłoszeń zaangażowanych w testy użytkowników, poza usprawnieniem ergonomii obsługi platformy, udało się także wydajnie przyśpieszyć działanie systemu w przypadku równoczesnego pobierania wielu tytułów.

BoxOff Play to rozwiązanie, które umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Z punktu widzenia biznesowego, ta opcja – podobnie jak np. wypożyczalnie filmów VOD – będzie alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików.

Ostateczne szczegóły – w tym cena pakietu – ujawnione zostaną 09.06, lecz już teraz wiadomo, że w ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów, m.in. The Inner World, doskonale znany z serii Dobra Gra. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

Written By
More from Patryk

Microsoft kusi graczy kolejną wersją konsoli wraz z Halo: The Master Chief Collection

Microsoft wypuści na rynek kolejny zestaw z konsolą Xbox One. Tym razem...
Read More