Twórcy udostępnili dłuższy materiał wideo z Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX

Wiemy już, że Square Enix nie przywiezie na targi swoich flagowych marek. Ani Final Fantasy XV, ani również Kingdom Hearts III nie pojawią się na E3, ale nie martwcie się, mamy gameplay z Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX.

Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney'a z twórczością Square Enix.
Kingdom Hearts to połączenie baśni i bajek Disney’a z twórczością Square Enix.

Jeszcze wczoraj firma Square Enix poinformowała graczy o dacie premiery Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX. Tytuł pojawi się w wersji na PlayStation 3 tuż przed świętami, a dokładniej 5 grudnia. Wydawca gry postanowił zamieścić w sieci dłuższy filmik prezentujący rozgrywkę. 

Na ten świetny tytuł będziemy musieli poczekać kilka miesięcy, ale już dziś warto jest poświęcić kilka minut na bliższe zapoznanie się z Kingdom Hearts 2.5 HD ReMIX. Jak za pewne wiecie, jest to odświeżona wersja gier sprzed lat, w której skład wchodzą Kingdom Hearts II Final MIX, Kingdom Hearts Birth by Sleep Final MIX, jak również Kingdom Hearts Re: coded. Każda z gier została podciągnięta graficznie do poziomu 1080p oraz sześćdziesięciu klatek na sekundę. Autorzy postarali się, co przekłada się na ogólną prezentację rozgrywki oraz elementów otoczenia. Mało kto odświeża własne wydawnictwa z przeszłości z takim zaangażowaniem jak Square Enix

Warto w tym miejscu przypomnieć, że podczas targów E3 nie zobaczymy niczego więcej na temat pełnoprawnej trzeciej odsłony serii. Miejmy nadzieję na kolejne migawki z omawianej tutaj wersji, ponieważ poniższy filmik prezentuje się znakomicie.

Written By
More from Patryk

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – data premiery PC

Otrzymaliśmy konkretne informacje na temat daty premiery gry Metal Gear Solid V:...
Read More