Twórcy Śródziemie: Cień Mordoru udostępnili infografikę zawierającą statystyki z gry

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Twórcy udostępnili infografikę zawierającą ciekawe statystyki z ich gry.

Najnowsza produkcja Monolith Productions zebrała całkiem dobre oceny i uznawana jest za najlepszą grę w uniwersum Śródziemia.

Śródziemie: Cień Mordoru przypadło do gustu wielu graczom oraz zebrało wiele pozytywnych recenzji. Twórcy postanowili podsumować niezaprzeczalny sukces gry ciekawą infografiką, która zawiera wiele statystyk pochodzących z gry. To jak? Chcecie wiedzieć ilu Uruków zginęło od dnia premiery?

Gracze z całego świata spędzili w grze 74,6 miliona godzin. Tak długi czas odwiedzin sprawił, że z życiem pożegnało się 5,65 miliarda Uruków, 200 milionów orków stało się sługami graczy. Jak prezentują się statystyki wewnętrznych walk między urukami? Niewiele gorzej, bowiem 1,3 miliarda zginęło z rąk swoich pobratymców.

Twórcy przedstawili również statystyki chwalonego i docenianego systemu Nemezis, który od dnia premiery wygenerował już 95 milionów oficerów armii Saurona. Takie liczby bez wątpienia robią wrażenie i potwierdzają, że najnowsza produkcja Monolith Productions jest grą obok której nie można przejść obojętnie.

Śródziemie: Cień Mordoru zadebiutowało na rynku 3 października na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 dostęp do gry uzyskali 21 listopada.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Minecraft trafi na konsole nowej generacji latem.

Minecraft to gra, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Nawet jeśli ktoś nikt...
Read More