Twórcy Śródziemie: Cień Mordoru udostępnili infografikę zawierającą statystyki z gry

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith Productions. Twórcy udostępnili infografikę zawierającą ciekawe statystyki z ich gry.

Najnowsza produkcja Monolith Productions zebrała całkiem dobre oceny i uznawana jest za najlepszą grę w uniwersum Śródziemia.

Śródziemie: Cień Mordoru przypadło do gustu wielu graczom oraz zebrało wiele pozytywnych recenzji. Twórcy postanowili podsumować niezaprzeczalny sukces gry ciekawą infografiką, która zawiera wiele statystyk pochodzących z gry. To jak? Chcecie wiedzieć ilu Uruków zginęło od dnia premiery?

Gracze z całego świata spędzili w grze 74,6 miliona godzin. Tak długi czas odwiedzin sprawił, że z życiem pożegnało się 5,65 miliarda Uruków, 200 milionów orków stało się sługami graczy. Jak prezentują się statystyki wewnętrznych walk między urukami? Niewiele gorzej, bowiem 1,3 miliarda zginęło z rąk swoich pobratymców.

Twórcy przedstawili również statystyki chwalonego i docenianego systemu Nemezis, który od dnia premiery wygenerował już 95 milionów oficerów armii Saurona. Takie liczby bez wątpienia robią wrażenie i potwierdzają, że najnowsza produkcja Monolith Productions jest grą obok której nie można przejść obojętnie.

Śródziemie: Cień Mordoru zadebiutowało na rynku 3 października na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz na Xboksie One. Posiadacze PlayStation 3 i Xboksa 360 dostęp do gry uzyskali 21 listopada.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Świeże projekty broni i lokacji z Bloodborne

Bloodborne to RPG akcji, za które odpowiedzialne jest japońskie studio From Software....
Read More