Twórcy Project C.A.R.S. obiecują 1080p

Project C.A.R.S. jest ambitnym, kładącym nacisk na symulację, projektem Slighty Mad Studios. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.

GT6

 

Twórcy Project C.A.R.S. starają się dogadzać graczom jak mogą. Dyrektor kreatywny projektu udzielił ostatnio wywiadu dziennikarzom GamingBolt, w którym przyznał, iż na konsolach nowej generacji można liczyć na wysoką rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Jednocześnie dodał, iż aktualnie wielu twórców ma problemy z optymalizacją kodu na nowych konsolach. Jest to oczywiście choroba wieku dziecięcego tychże sprzętów. Założenia są proste: jeżeli studio nie będzie zmuszone rezygnować z jakichś funkcji, czy też iść na kompromis sprzętowy, a prawdopodobnie tak nie będzie, to możemy oczekiwać ostrej jak brzytwa, w pełni next-genowej grafiki.

”Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń. Jeżeli 1080p i 60 klatek jest osiągalne bez koniecznych kompromisów i poświęcania niektórych elementów, to fantastycznie.”

Wspomnę tylko, iż brytyjski producent zaskarbił sobie uznanie i zaufanie graczy dzięki dwóm odsłoną Need for Speed: Shift. możemy znaleźć dziesięć trybów gry. Największy z nich to tryb kariery, którą rozpoczynamy od wyścigów gokartami. Kariera w grze to oczywiście długofalowa, rozplanowana rozgrywka, która starczy na długie godziny grania. Twórcy pracują również nad rozwiniętym trybem sieciowym.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Project C.A.R.S., gra trafi do nas w przyszłym roku, zainteresowani?

Written By
More from konadmin

Destiny – Halo dla posiadaczy PlayStation 4

Konfernecja Sony, a tu pojawia się Bungie z dosyć sporym kawałkiem gameplayu...
Read More